Pracovní montérky

Montérky jsou nejznámějším a nejpoužívanějším typem pracovních oděvů. Můžeme se s nimi setkat na staveništích, ale i ve fabrikách a továrnách. Na montérkách je zajímavé především to jak bývají opomíjené. Ve skutečnosti je jejich důležitost mnohem vyšší než si většina lidí myslí.

Zajímavé tipy na zateplené pracovní montérky

Zajímavé tipy na zateplené pracovní montérky

Nikdo nepracuje rád venku, pro zimní období to platí hned dvojnásob. Pokud vás práce venku v zimě nemine, potřebujete se určitě vybavit vhodným oblečením, ve kterém se budete cítit pohodlně a současně nebudete mrznout. Skvělým řešením jsou zateplené pracovní montérky, které jsou upraveny speciálně pro práci během zimních měsíců. Zateplené montérky si můžete vybírat z pestré nabídky od světoznámých značek, mezi které se řadí například Australian Line, Červa, Fridrich a Fridrich, Vektor, Planam, ARDON a řada jiných. Zaujmou nejen vysokou kvalitou, ale i funkčností a samozřejmě i neotřelým a zajímavým vzhledem.

Kvalita a funkčnost

V široké nabídce zateplených zimních montérek můžete najít klasiku, jako jsou zateplené montérkové kombinézy, tak i dvojdílné pracovní montérky – blůzy, bundy a kalhoty. Najdete samozřejmě i speciální montérky, které jsou určeny různým profesím. Všechny typy montérek výše zmíněných značek nabízejí skvělou prodyšnost a nešustivé materiály. Jsou nepromokavé a mrazuvzdorné, současně také paropropustné.

Navrženo specialisty

Zateplené zimní pracovní montérky pocházejí z dílny odborníků, kteří mají perfektní představu o tom, co pracovníci od montérek hlavně během zimních měsíců očekávají a potřebují. Výsledkem je návrh, který nabízí spoustu zajímavých vylepšení, mimo jiné, poutka na nástroje, praktické kapsy a kapsičky, zdvojená kolena pro pohodlnější práci vkleče a samozřejmě i spoustu dalšího.

 

Zateplené zimní montérky lze zakoupit v nejrůznějších možných variantách. Jejich nejhlavnější rozdíl je ve střihu, barevném provedení a určitých speciálních vlastnostech – odolnost proti potřísnění chemikáliemi, mastnotě, antistatické vlastnosti nebo třeba nehořlavost.

Laclové pracovní kalhoty MAX WINTER

Bavlněné zateplené kalhoty s laclem vyrobené z příjemného prodyšného nešustivého materiálu. Montérky mají hluboké multifunkční kapsy pro všestranné použití a zdvojená kolena a sedací část pro zvýšení odolnosti. Montérky jsou vhodné pro práci i v mínusových teplotách. Materiál: 100 % bavlna, 260 g/m2. Cena 666,- Kč včetně DPH.

 

Zimní pracovní laclové kalhoty a bunda EMERTON

Zimní laclové kalhoty a zimní bunda s odepínatelnou kapucí vhodné do náročných klimatických podmínek až do -40 °C, s reflexními doplňky, 100 % polyester micro/PU, zateplení polyesterem.

Kalhoty mají zesílený materiál v holení oblasti, disponují multifunkčními hlubokými kapsami. Kalhoty se vyrábí v délkách 176, 188 a 200. Materiál: 100 % polyester micro/PU, zateplení polyesterem 180 g/m2, podšívka 100 % polyester. Barva šedá-černá. Cena 1 055,- Kč včetně DPH.

Zimní bunda má odnímatelnou kapuci na zip a multifunkční hluboké kapsy. Barva šedá-černá. Materiál: 100 % polyster micro/PU, zateplení polyesterem 300 g/m2, podšívka 100 % polyester. Cena 1 464,- Kč včetně DPH.

 

Laclové pracovní kalhoty a bunda TUGELA

Ochranný oděv proti teplu a ohni.

Laclové kalhoty TUGELA mají nastavitelnou délku, zapínání na zip, dvě našité náprsní kapsy s klopou, dvě zadní kapsy s klopou a poutkem, krytou kapsu na skládací metr, pružný pas, reflexní doplňky – 5 cm široké pásy, nohavice dole s rozparkem od kolena se zipem krytým manžetou a nohavice s nastavitelnou manžetou se suchým zipem. Barva tmavě modrá. Materiál: svrchní materiál 100 % bavlna, 340 g/m2 s trvalou nehořlavou úpravou, podšívka: 100 % bavlna, zateplení: 100 % polyester. Cena 3 815,- Kč včetně DPH.

Bunda TUGELA s klasickým límcem má zapínání na zip krytý klopou, rukávy s vnitřní pružnou manžetou, dvě kryté boční kapsy, dvě našité náprsní kapsy s klopou přišitou po stranách, dvě vnitřní náprsní kapsy (levá uzavíratelná na suchý zip), stahování v pase a reflexní doplňky – 5 cm široké pásy. Barva tmavě modrá. Materiál: svrchní materiál: 100 % bavlna, 340 g/m2 s trvalou nehořlavou úpravou. Podšívka ze 100 % bavlny, zateplení 100 % polyester. Cena 3 304,- Kč včetně DPH.

 

Zimní pracovní kombinéza LUXUS

Pánská zateplená kombinéza ze 100 % bavlny (260 g/m2). Velikosti pro výšku postavy 182 cm. Barva modro-černá nebo červeno-černá. Cena 830 Kč bez DPH.

Předchozí články v rubrice Pracovní montérky

Pracovní montérky Ardon® – kvalitní česká produkce za skvělou cenu

Pracovní montérky Ardon® – kvalitní česká produkce za skvělou cenu

Firma Ardon® je proslulá hlavně tím, že nabízí skvěle vyvážený poměr kvality, funkčnosti, ceny a samozřejmě také designového provedení. Všechny produktové řady splňují v maximální možné míře požadavky nejen na pracovní bezpečnost, ale také na pohodlnost nošení. Montérky značky Ardon® ochrání zdraví nositele a jsou velmi šetrné i k přírodě...

Zobrazit celý článek >

Pracovní montérky

Pracovní montérky

Montérky jsou nejznámějším a nejpoužívanějším typem pracovních oděvů. Můžeme se s nimi setkat na staveništích, ale i ve fabrikách a továrnách. Na montérkách je zajímavé především to jak bývají opomíjené. Ve skutečnosti je jejich důležitost mnohem vyšší než si většina lidí myslí.

Zobrazit celý článek >

Newsletter

Buďte informováni o všech novinkách na našem blogu!! Prihlašte si newsletter..

TOPlist