Pracovní oděvy

Během realizace vašeho projektu, nebo v práci se často dostanete do situace kdy oceníte podporu dobrého pracovního oděvu. Ten vás má samozřejmě chránit, ale také mnohdy poskytne praktické vymoženosti, které vám práci usnadní.

Otto Schachner – stylové a kvalitní pracovní oděvy do zaměstnání i na volný čas

Otto Schachner – stylové a kvalitní pracovní oděvy do zaměstnání i na volný čas

Jednou z předních světových značek v oblasti výroby ochranných pracovních oděvů a pomůcek je společnost Otto Schachner. Jedná se o tradičního výrobce původem z Dánska, který nabízí široký sortiment pracovního oblečení, obuvi a různých ochranných pomůcek. Produkty této značky jsou nejen odolné a dobře zpracované, ale díky svému stylovému designu se hodí i na nošení ve volném čase.

Oblečení, obuv i ochranné pomůcky

Nabídka pracovního oblečení značky OS je velmi bohatá. Patří do ní různá trička, košile, mikiny, bundy, vesty, montérky, čepice, svetry, spodní prádlo a další produkty. Většina oděvů je navíc zateplená a voděodolná, díky svému zpracování se hodí do celé řady profesí. Pracovní obuv Otto Schachner se vyrábí v ČR a to u akciové společnosti Prabos plus. Konkrétně se jedná o produktové řady SNAKE, BLACK & RED a BLUE EDITION a vždy jde o vysoce odolnou a pevnou obuv, která je pohodlná a má atraktivní design. Z ochranných pomůcek se pak pod značkou OS vyrábí např. sluchadla nebo ochranné helmy.

Špičková kvalita už více než 70 let

Značka Otto Schachner má za sebou velmi dlouhou historii a patří k tradičním výrobcům ochranných pracovních prostředků. Vznikla v roce 1946 v Dánsku a postupně se prosadila po celém světě. Od roku 2010 je OS součástí významné velkoobchodní skupiny CERVA Group, která svoje zboží distribuuje po celé Evropě. Zboží značky OS si tak můžete objednat i v Česku, kde je k dostání u vybraných prodejců.

Vybraný sortiment seženete na e-shopu společnosti TOMIS CZ

Široký výběr kvalitních pracovních oděvů a obuvi značky Otto Schachner najdete v internetovém obchodě společnosti TOMIS CZ na adrese www.tomiscz.cz. Zboží si lze také zakoupit přímo v kamenné prodejně firmy, kterou najdete v příbramské obchodní zóně na adrese Brodská 654, 261 01, Příbram V – Zdaboř. 

Předchozí články v rubrice Pracovní oděvy

YOWIE – i ženy mohou v pracovních oděvech vypadat stylově!

YOWIE – i ženy mohou v pracovních oděvech vypadat stylově!

Pracovní oděvy chrání naše zdraví při mnoha pracovních činnostech. Častěji si je možná spojujeme s muži, správně vybavené musí ale být i ženy. Ochranné pomůcky mají za úkol zajistit bezpečnost a pohodlí při práci. Montérky mohou také navíc slušet! Přesvědčí vás o tom originální dámská kolekce pracovních oděvů YOWIE. Přináší moderní barevné provedení v kombinaci s atraktivními potisky. I při práci můžete být stylová a šik!

Zobrazit celý článek >

S nepromovanými pracovními oděvy ani nepoznáte, že prší

S nepromovanými pracovními oděvy ani nepoznáte, že prší

Ne každý má to štěstí, že pracuje stále v teple a suchu a povětrnostní podmínky mu jeho práci nijak neovlivňují. Pro ty, kteří musí pracovat, i když se venku žení všichni čerti, je výběr vhodného pracovního oblečení extrémně důležitý. V jejich šatníku tak nesmí chybět nepromokavé pracovní oděvy.

Věřte, že s nimi vám nebude záležet na tom, jestli je venku jen zataženo nebo prší, sněží či fouká vítr. Dokáží zajistit dobré pracovní podmínky v jakkoliv špatném počasí.

 

V čem spočívá kouzlo nepromovaných pracovních oděvů?

Základem pracovních oděvů do deště je použití kvalitního materiálu. Ten zajišťuje nejen nepromokavost, ale zároveň vysokou prodyšnost. Nehrozí vám tedy, že se budete příliš potit, naopak budete moci svoji práci provádět v příjemném pohodlí. Výjimku z tohoto pravidla představují pouze pláště a pláštěnky, vyrobené ze 100 % PVC, PUR či PE...

Zobrazit celý článek >

ARDON® - český výrobce kvalitních pracovních oděvů a ochranných pomůcek

ARDON® - český výrobce kvalitních pracovních oděvů a ochranných pomůcek

V mnoha různých profesích se pracovníci neobejdou bez speciálních ochranných pomůcek nebo pracovních oděvů. Jedná se o obory jako je např. zemědělství, lesnictví, stavebnictví, chemický průmysl, strojírenství a mnoho dalších. Bezpečnost je vždy na prvním místě a tak je nutné používat skutečně kvalitní a prověřené ochranné pomůcky i oděvy. Ty se u nás dají sehnat nejen od zahraničních, ale i od českých výrobců. K těm nejlepším patří společnost Ardon®, kterou Vám tímto článkem chceme představit...

Zobrazit celý článek >

Newsletter

Buďte informováni o všech novinkách na našem blogu!! Prihlašte si newsletter..

TOPlist