Pracovní rukavice

Obyčejný člověk pracuje především rukama, proto by si je měl každý náležitě chránit. I když se to nezdá, tak pracovní rukavice zmírní i následky úderu kladivem, skutečně. O drobných zraněních jako jsou třísky, drobné popáleniny, pořezání a podobně se vlastně vůbec ani nemusíme bavit – zde pracovní rukavice svou funkci plní perfektně.

Kombinované pracovní rukavice od společnosti TOMISCZ

Kombinované pracovní rukavice od společnosti TOMISCZ

Kombinované pracovní rukavice

U některých profesí je třeba dbát na důkladnou ochranu a nezbytnou součástí pracovního vybavení jsou např. pracovní rukavice. Ty se vyrábějí v různých variacích, takže je možné si koupit třeba pracovní rukavice určené pro zimní období, jednorázové nebo speciální rukavice vhodné pro děti. V našem e-shopu si můžete vybrat z pestré nabídky mnoha typů kvalitních pracovních rukavic, které spolehlivě ochrání Vaše ruce a poskytnou Vám nejen maximální bezpečí, ale zároveň i dostatečný komfort při jejich nošení.

Kvalitní materiál

U pracovních rukavic je nesmírně důležitý jejich materiál, ze kterého jsou vyrobeny. Naše společnost nabízí pracovní rukavice z mnoha různých materiálů, od nejpoužívanějších kombinovaných, které jsou vyrobeny z nábytkové hověziny (nebo hovězí štípenky) a kvalitní bavlny, přes celokožené pracovní rukavice až po vysoce odolné kovové rukavice poskytující maximální ochranu. Na vysokou kvalitu se u našich výrobků můžete na 100 procent spolehnout, veškeré zboží je zhotoveno jen z vysoce kvalitních materiálů.

Kombinované pracovní rukavice

Nejběžnějším typem pracovních rukavic, který se u nás používá, jsou kombinované pracovní rukavice. V internetovém obchodě Tomiscz.cz si můžete vybrat z několika typů těchto rukavic, které se liší jak materiálem, tak velikostí. Kromě běžných modelů Vám nabízíme i zimní pracovní rukavice a také nadstandardní pracovní rukavice Free Hand, které jsou zhotoveny ze speciálního syntetického materiálu.

Pracovní rukavice pro muže i pro ženy

Samozřejmostí je možnost výběru z různých velikostí pracovních rukavic – koupit si tak u nás lze i rukavice pro ženy nebo speciální rukavice pro děti. Pokud potřebujete s výběrem vhodného modelu poradit nebo máte -li jakýkoliv dotaz, můžete nám napsat nebo zavolat a my Vám rádi poradíme. Kromě samotných rukavic dodáváme i další druhy pracovních ochranných pomůcek, jako jsou např. ochranné brýle, přilby a mnoho dalších druhů vybavení.

Další články v rubrice Pracovní rukavice

Tipy na zimní pracovní rukavice – mějte v zimě ruce v teple i při práci

Tipy na zimní pracovní rukavice – mějte v zimě ruce v teple i při práci

Zima už zaklepala na dveře a venkovní teploty rozhodně nepřipomínají léto. Pro práci venku už rozhodně nevystačíte jen s holýma rukama nebo obyčejnými rukavicemi. Aby vám vaše práce šla od ruky, potřebujete kvalitní a teplé pracovní oděvy a ochranné pomůcky. A nesmíte zapomínat ani na kvalitní zimní pracovní rukavice...

Zobrazit celý článek >

Vybíráte vhodné pracovní rukavice? Máme pro Vás několik tipů

Vybíráte vhodné pracovní rukavice? Máme pro Vás několik tipů

Existují dva základní druhy pracovních rukavic, které na českém trhu seženete. Zaprvé jsou to rukavice celokožené, které jsou pro svou odolnost vhodné spíše pro práci ve venkovním prostředí či pro práci v zimních měsících. Druhým druhem jsou rukavice kombinované, jež se vyrábějí speciálně pro letní a zimní měsíce zvlášť. Tento druh je o něco málo méně bytelnější než celokožené, z tohoto důvodu jsou vhodné spíše pro práci uvnitř.

Zobrazit celý článek >

Předchozí články v rubrice Pracovní rukavice

Pracovní rukavice

Pracovní rukavice

 Obyčejný člověk pracuje především rukama, proto by si je měl každý náležitě chránit. I když se to nezdá, tak rukavice zmírní i následky úderu kladivem, skutečně. O drobných zraněních jako jsou třísky, drobné popáleniny, pořezání a podobně se vlastně vůbec ani nemusíme bavit – zde rukavice svou funkci plní perfektně. Existují různé profese, ve kterých si své ruce musíte chránit pomocí rukavic.  

Zobrazit celý článek >

Newsletter

Buďte informováni o všech novinkách na našem blogu!! Prihlašte si newsletter..

TOPlist